Nadcházející školní rok 2011-12

Aktuální informace od bratra faráře...
e-mail: fararmartin@seznam.cz
Mobil: 777 707 709
Pravidla fóra
Odstavec pravidel využiji k tomu, abych napsal něco o sobě...
Jmenuji se Martin Kopecký. Narodil jsem se sice v Boskovicích, ale celý život jsem prožil v Blansku. Duchovním správcem blanenské farnosti jsem od roku 2000, v ostatních farnostech od roku 2001 administrátorem, ale už od roku 1995 jsem zde byl kazatelem. Mám rád své poslání v tomto kraji, i když projít a přežít všechna úskalí, být farářem v 21. století nejsou nikterak jednoduchá. Poznal jsem, že víra má pro mě osobně i pro druhé nejen smysl, ale i sílu. Není pro mě berličkou, ale pevnou půdou pod nohama. Apoštol Pavel (můj svědek víry) osm hodin denně pracoval – šil stany, osm hodin vyučoval ve víře a osm hodin spal – odpočíval. Snažím se přes dílčí nezdary podobně jít svojí kněžskou službou. Snažím se tedy udržet si co největší kontakt s každodenní realitou života mezi lidmi. V občanském povolání pracuji 15 let jako stavbyvedoucí na stavbách v Blansku a okolí, v konfrontaci se vším, co náš čas nese s sebou, proto si také dovolím říci, že rozumím obyčejným lidem i problémům každodenního života. S manželkou Ivanou (pracuje jako učitelka zpěvu v ZUŠ Blansko) se snažíme vychovávat děti Petra a Martina.

Rád se s Vámi se všemi uvidím. Mám rád lidi, a když cítím, že lidé dovedou tuto službu ocenit tím, že přijdou, pobaví se, obyčejně lidsky dovedou přijímat, je to pohlazení po duši všem.
Zkuste i Vy objevovat tuto krásu stránky lidského života. Těším se s vámi na jakákoliv setkání - zde na info-portále i na ta virtuální , internetová.

Nadcházející školní rok 2011-12

Příspěvekod farar.martin » stř 24. srp 2011 20:29:29

Zdravím vás v samém závěru prázdnin.
Chci vás oslovit, již nyní, s přípravou forem setkávání ve farnostech v nadcházejícím školním roce. Byl bych rád, když mi sami napíšete, jaká setkání jste ochotní podpořit. Připravujeme tradiční setkání pro děti, maminky s dětmi, mládež, biblické hodiny, biřmovanci případně další podle vašeho zájmu. Zkuste i něco sami navrhnout :!:

Toto téma ponecháváme otevřené, vašim reakcím, námětům a nápadům.
Ostýchavější mi mohou náměty zaslat e-mailem :)

Informace o připravovaných (nebo již uskutečněných) nevšedních akcích naleznete zde:
viewforum.php?f=21

Těším se na setkání. Bratr Martin

farar.martin

Zpět na Farář Martin Kopecký